Prsa velikost 3 – oblíbená plastická operace!

Móda a také kvalita plastických operací je na výrazném vzestupu. Lidé si nechávají zmenšovat nosy, nastřelovat vlasy a jedním z častých požadavků jsou také prsa velikosti 3. Dnešní plastické operace jsou již na takové úrovni, že mnohdy nelze na první pohled rozeznat pravá prsa od těch chirurgicky upravených. Oproti dřívějšku totiž zaznamenala plastika prsou  obrovský pokrok. Stačí porovnat kvalitu a vzhled současných silikonových prsou s těmi, která byla tvořena jako první před 60 lety. Existuje mnoho nových metod a také kvalitních výplní. Vítejte ve sféře moderní plastické chirurgie!

Prsa velikost 3 nebo 4?

Ano, trojky a čtverky jsou prostě nejžádanější. Pokud tedy zrovna klientka nehraje v erotických filmech a netouží po extrémním vzhledu.  Prsa velikosti 3 a také 4 patří mezi velmi častá přání žen, přicházejících na kliniky plastické chirurgie s touhou po zkrášlení svého zevnějšku. Tyto dvě velikosti totiž mohou působit velmi přirozeně a přesto plně a sexy. Co vše může ovlivnit výběr velikosti budoucího poprsí?

Vstupní konzultace

Nejdůležitější fází, která předchází plastické operaci, ať už je to zvětšení prsou nebo také zvětšení prsou s modelací, je vstupní konzultace, která je pro klientky nezávazná. Zde žena vysloví svou představu o budoucím vzhledu svého hrudníku. Rozhovor se specialistou se pak hodnotí vstupní předpoklady příchozí ženy. Velmi důležité jsou například tyto faktory:

  • věk ženy
  • její váha
  • vzhled a stav původních prsou
  • kvalita a vzhled pokožky
  • zdravotní stav ženy.

3D vizualizace

Díky moderním technologiím dnes žena může vidět svá budoucí prsa tak, jak budou opravdu po operaci vypadat. Nejprve jsou pořízeny kompletní snímky ženy a poté jsou ve virtuální formě pro její postavu používány různé velikosti a tvary implantátů. Vše společně sleduje klientka a specialista na monitoru počítače. Dalším způsobem, jak si reálně žena může představit tvar a velikost svých vysněných silikonů, je vkládání různě tvarově i velikostně odlišných vložek do klientčiny podprsenky.

Nejmodernější implantáty

Mezi nejlepší implantáty, které se na našem trhu používají, jsou certifikované gely ze silikonu. Jejich pevnost připomíná velice blízko lidskou prsní tkáň. Výsledek je díky nim také proto velmi přirozený a na dotek téměř k nerozeznání.

  • Motiva – silikony této značky mají hned několik výhod. Gel, jež je na jejich výrobu použitý, je o něco řidší, než mají ostatní silikonové implantáty. Díky této konzistenci jsou silikony velmi přirozené a jejich vložení je také daleko jednodušší. Nově je pro jejich vložení potřeba pouze velmi malá jizva – cca 2 a půl centimetru v podprsní rýze.
  • Polytech – polyuretanové implantáty této německé firmy nosí ženy již více než 50 let. Mají strukturovaný povrch, což snižuje riziko komplikací po operaci téměř na minimum. U těchto implantátů lze vybírat mezi 4 variantami tvaru a dvěma volbami povrchu. 
  • Mentor – špičkové silikony s certifikací CE a také FDA. Jejich použití zaručuje velmi nízká rizika a garantuje přirozené spojení silikonů s okolní tkání.  Výrobce těchto implantátů slibuje dlouholetou trvanlivost 15 let bez potřeby vyhledat specialistu.
  • B-lite – Tyto moderní implantáty nabízejí nižší váhu oproti ostatním silikonům. Svým klientkám tak slibují nižší zátěž z důvodu zemské přitažlivosti. Nabízejí také doživotní záruku na materiál.

Ženská prsa jsou rozhodně objektem touhy, zájmu i pozornosti. Je také dobré se o ně starat a nezanedbat prevenci

Uvažujete také o vylepšení svého poprsí? Které silikony si vyberete?

Leoš Šedivý