Tankiny pro baculky – proč a jak je vybrat 

Hledáte nějaké vhodné tankiny pro baculky, protože vyrážíte na dovolenou za teplem či jen tak sháníte plavky do bazénu? A pouhé pomyšlení na promenádování se v plavkách Vám nahání hrůzu? Tankiny budou tím nejlepším téměř pro každou. A to s jakýmkoliv typem těla!

Tankiny jako plavky pro baculky

Tankiny plavky jsou tak milované právě proto, že dovolují ženám vyjít na veřejnost ve dvoudílných plavkách, ale s dostatečným krytím. Jste po porodu, nebo se jen trochu stydíte, že  jste nabrala pár kil navíc? Tankiny budou pro baculky tím nejlepším. Nabízejí totiž atraktivní variantu pro různé typy těla a dokáží zakrýt jakoukoliv nedokonalost. Pokud jste zanevřela na jednodílné plavky, proč nezkusit právě tankiny?

V čem jsou tankiny tak skvělé?

Jsou nadčasové, stylové a hlavně funkční. Budou skvělou volbou právě pro vás, pokud:

  •  Hledáte lichotivé krytí pár kil navíc – díky zajímavým a atraktivním střihům můžete sama zvýraznit tu část těla, která se vám nejvíce líbí, a naopak zakrýt tu část, ohledně které jste si nejistá. Díky tankinám dostanete krytí jednodílných plavek, ale prodyšnost a pohodlnost těch dvoudílných.
  • Může si je vzít každá žena s jakýmkoliv typem postavy – široká škála stylů vám nabízí dokonalé plavky konkrétně pro vás! Bez ohledu na to, jaká je vaše velikost, tankiny na vás budou vypadat skvěle.
  • Jsou jsou vhodné pro všechny typy fyzických aktivit – díky variabilitě plavek se můžete snadno věnovat jakékoliv sportovní aktivitě ve vodě či na pláži. Stačí si jen vybrat vhodný top.

Jak vybrat správné tankiny pro baculky?

Každý má právo nosit si cokoliv, co chce, bez ohledu na to, co si myslí ostatní. Důležité ale je, vybrat si plavky, které pro vás budou co nejlépe fungovat a budou vhodné pro všechny druhy aktivit, které v plavkách plánujete.

3 věci, které byste měla při výběru svých tankin zvážit:

Využití

Vždy, když si plánujete kupovat nové plavky, měla byste napřed přemýšlet, na jaké aktivity je chcete využívat. Jedná se pouze o plavání v moři a opalování? Nebo se jedné o nějaké sportovní vodní aktivity jako vodní aerobik nebo snad vodní pólo? Samozřejmě to neznamená, že jeden typ plavek nemůže použít pro všechno. Možné to je. Pro vodní sporty se například vyplatí upnutější topy, které tím snižují odpor látky ve vodě. A naopak, asi se nechcete opalovat ve vrchním dílu plavek s dlouhým rukávem. Jednou z  předností  tankin je skutečnost, že patří mezi nejuniverzálnější kousky plavkové módy!

Krytí

Tankiny jsou natolik oblíbené právě proto, že nabízejí široké možnosti krytí těla. Necítíte se dobře ohledně svých stehen? Nevadí, zainvestujte do tankin s plaveckou sukýnkou. Ráda byste zakryla bříško nebo naopak více ukázala dekolt? Tankiny nabízejí řadu způsobů, které budou vhodné zrovna přesně pro vás. Záleží jen na vaší úrovni pohodlí.

Pohodlnost

Při vybírání tankin vsaďte na váš pocit. Pokud se v plavkách cítíte pohodlně, nikde vás netlačí nebo netáhnou a dobře se vám v nich pohybuje, je to jistě ta správná volba. Sama jistě víte, že správné plavky by neměly dřít nebo sedět jen, když máte zatnuté břicho a nedýcháte. 

Tankiny může nosit každý! Nejsou omezeny typem postavy, věkovou skupinou ani aktivitou.představují vyzkoušený způsob, jak dosáhnout vzhledu dvoudílných plavek ve stylu, který je lichotivý pro všechny typy postavy. Neváhejte a pro svou další letní dovolenou zvolte tankiny pro baculky. Nebudete se muset stydět za své tělo.

Máte doma tankiny a využíváte je?

Leoš Šedivý